Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in: Citroen DS, VW „Garbus” cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Warszawą” albo „Moskwiczem” na lotnisko, do hotelu. To dopiero zabawa! Oryginalny sposób na miłą zabawę i ciekawe wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia zapewne urozmaicą każdy album.

WOŚP

Noc Muzeów w dniu, a właściwie w nocy 15-10-2010 roku, wspólne z Muzeum Sztuki i ms2 przewoziliśmy zwiedzających pomiędzy muzeami.

Ku zadowoleniu uczestników promowaliśmy naszą Łódź bezpłatnie. Impreza była bardzo udana i przyniosła nam wiele satysfakcji. Nasze zabytkowe auta wzbu- dzały ogromne zaineteresowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych do większości samochodów. Pozyskujemy i restaurujemy części do samochodów zabytkowych, retro.

XHTML 1.1 CSS podpis elektroniczny | rusztowania | fryzury ślubne | klimatyzacja Łódź | Usługi pielęgniarskie - Łódź. | design by eSeM Łódź