Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in: Citroen DS, VW „Garbus” cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Warszawą” albo „Moskwiczem” na lotnisko, do hotelu. To dopiero zabawa! Oryginalny sposób na miłą zabawę i ciekawe wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia zapewne urozmaicą każdy album.

Samochody do wynajęcia

CITROEN DS

CITROEN DS - bogini? Po francusku samochód - „la voiture” - jest rodzaju żeńskiego stąd déesse, czyli bogini, co w wymowie brzmi identyczne z określeniem modelu - DS. Zresztą wielu właścicieli rzeczywiście traktowało ten samochód jak bóstwo.

Citroen DS, w 2009 roku, został jednogłośnie uznany najpiękniejszym autem wszech czasów.

Auto było produkowane w latach 1955-1975 Samochód pokazano światu w 1955 r. w salonie motoryzacyjnym, w Paryżu. Pierwszego dnia pokazu sprzedano 12 000 tych samochodów!

Auto do ślubu - Citroen DSNiespotykany komfort zawieszenia (do dnia dzisiejszego nie wymyślono bardziej komfortowego zawieszenia), piekna futurystyczna sylwetka zaszokowały świat motoryzacji. Autem jeżdził Prezydent Francji Charles de Gaulle, wystąpiło w wielu filmach, m.in. w kultowym „Fantomasie” z Louis de Funes.

CItroen DS który Państwu prezentujemy został wyprodukowany w 1973 roku. Do Polski przyjechał w 2009 Został odrestaurowany, odnowiono wnętrze i położono piękny lakier. Warto nadmienić, że do dnia dziśiejszego ciemne brązy (a taki jest mój citroen) są zastrzeżone dla aut wysokiej klasy. Auto prezentuje się znakomicie, jest pięknym dodatkiem do wszelkich ważnych uroczystości, wzbudza podziw i zazdrość. Piękna Para Młoda piękne auto, piękny ślub.

„CITROEN” 11B

Samochód do ślubu - CitroenModel produkowany w okresie 1934-1957 Elegancki samochód z pierwszym, przednim napędem. Doskonałe właściwości trakcyjnyjne zapeniało mu zawieszenie pomysłu Ferdynarda Porsche. Samochód często używany przez gangsterów ze względu na zwrotność i świetne osiągi w warunkach miejskich.

 

CITROEN B-11 CABRIO

Samochód do wynajęcia - VW GARBUS CABRIO Citroen B-11 cabrio 1938 r.          Niespotykany model roadstera cabrio z przednim już napędem. Wyprodu- kowano zaledwie 830 egzemplarzy. Jedyny taki samochód w Polsce. Trzyosobowa przednia kanapa, opu- szczana przednia szyba.

Takie zabytkowe retro-auto znakomicie wyróżnia i pozostaje w pamięci.

 

VOLKSWAGEN BUS - „OGÓREK”

VOLKSWAGEN bus ogórek - większy brat garbusa. Auto hipisów szalonych lat siedemdzisiątych. Znakomicie znajduje się w wycieczkach po Łodzi, dobrze oddając klimat dawnych lat.

Charakterystyczny, spokojny ale silny pomruk silnika wprawia w zadumę i pozwala przenieść się w czasie.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych do większości samochodów. Pozyskujemy i restaurujemy części do samochodów zabytkowych, retro.