Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in: Citroen DS, VW „Garbus” cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Warszawą” albo „Moskwiczem” na lotnisko, do hotelu. To dopiero zabawa! Oryginalny sposób na miłą zabawę i ciekawe wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia zapewne urozmaicą każdy album.

Hobby

Nasze hobby to samochody zabytkowe, o których dużo napisaliśmy na innych stronach tej witryny. Drugą naszą pasją jest motorowodniactwo i żeglarstwo. Już wkrótce zamieścimy więcej informacji i jakieś fajne zdjęcia.

Swoje pasje realizujemy najczęściej na wodach Zalewu Włocławskiego w gościnnej Stanicy Wodnej  Zgierskiego Klubu Sportów Wodnych. www.zksw.pl

Zalew Włocławski to największe w Polsce sztuczne jezioro - 58 km długości. Stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych do większości samochodów. Pozyskujemy i restaurujemy części do samochodów zabytkowych, retro.

XHTML 1.1 CSS podpis elektroniczny | rusztowania | fryzury ślubne | klimatyzacja Łódź | Usługi pielęgniarskie - Łódź. | design by eSeM Łódź